Půjčka bez poplatků

Chcete konečně půjčku bez poplatků? Tak se svěřte do péče nám. Naše půjčky jsou opravdu bez poplatků předem.

Online žádost

Profipůjčka, nebankovní profipůjčka, online půjčka

Vaše auto se Vám pokazilo a nevíte co s tím? Chcete jej dát do servisu, ale obáváte se, že jeho oprava by byla příliš nákladná? Nebo uvažujete nad tím, že byste si na opravu auta vzali půjčku, ale nevíte, kde takovou půjčku hledat a jak si správně vybrat?

Nebankovní půjčka na nové auto

Jistě je Vám známo, že na trhu existuje spoustu společností, které svým klientům nabízejí různé půjčky. Tyto půjčky bývají jak z bankovního tak i z nebankovního sektoru. Jak tedy ale si správně vybrat společnost, která Vám bezproblémově půjčí peníze?

Je to jednoduché, stačí se dívat na podmínky, které společnost má k tomu, abyste si u ní mohli půjčit peníze. Proto dovolte nám se Vám představit - jsme společnost pohybující se na trhu několik let, kdy pomocí námi nabytých zkušeností se nám daří sjednávat lepší služby pro naše klienty. Jaké služby poskytujeme? Poskytujeme pouze půjčky, které u nás najdete rozmanitých druhů.

Nebankovní online půjčka na cokoli

V případě, že si potřebujete půjčit na opravu vozidla, tak je pro Vás vhodná spotřebitelská půjčka, která může dosáhnout výše až 300.000 Kč a u které musíte splnit podmínky, abychom Vám ji poskytli.

Nebankovní půjčka i po insolvenci

O jaké podmínky se jedná? Naše společnost má tři podmínky, kdy první z nich je, že nám musíte prokázat Váš příjem. To z praktického hlediska znamená, že nám prokáže, jestli máte nějaký příjem, to se nejčastěji dokazuje pomocí příjmu ze zaměstnání či podnikání, nebo z příjmu z rodičovského příspěvku apod.

Současně s tím jako žadatel o naši půjčku nesmíte být v exekuci a nesmíte mít trvalé bydliště napsané na městský úřad. Co to pro Vás znamená? To znamená, že nesmíte být nijak zadlužen a současně s tím nesmíte "obývat" městský úřad.

Jestliže se ale vyskytnete v situaci, kdy peníze nějaké společnosti dlužíte a rozhodnete se pro možnost řešení dluhů pomocí insolvence, tak po úspěšném ukončení insolvenčního řízení nabízíme svým klientům půjčku po insolvenci ve výši až 50.000 Kč, kdy je nutné mít prokazatelný příjem nejméně 12.000 Kč.

To je vše, co poskytujeme z hlediska spotřebitelských půjček, neboť ty jsou vhodné pro Vás k opravě vozidla. Ale nabízíme také nějaké řešení pro podnikatele? Ano nabízíme podnikatelskou půjčku, která se u nás pohybuje v rozmezí od 30.000 Kč až do 75.000 Kč bez prokazování příjmu, kdy je ale nutné doložit občanský průkaz.

Toť veškeré služby, které nabízíme svým klientům, pokud v případě sjednávání půjčky budete mít nějaký dotaz, neváhejte se na nás obrátit, neboť ke svým klientům přistupujeme individuálně a odpovědně, kdy se jim snažíme nabídnout ideální řešení. Všechny námi sjednané půjčky pochází z bankovního i nebankovního sektoru.

Online žádost o půjčku

Created by Wallis Media

© 2016 - 2019 Wallis Europe s.r.o.